SİLVER FİRMA

Kyrenia Palace Boutique Hotel

Ağa Cafer Paşa Sk, Girne
Firma Bilgileri
Firma Adı Kyrenia Palace Boutique Hotel
Telefon +90 (0392) 815 60 08
Faks +90 (+90) 392 815 38 45
Email info@kyreniapalacehotel.com
Website http://www.kyreniapalacehotel.com/
Adres Ağa Cafer Paşa Sk, Girne
İl / İlçe Girne / Girne / Girne (Merkez)
Yetkili Telefon (0392) 815 60 08
Sektör Kıbrıs Otelleri
Sosyal Medya
Firma Hakkında

Kyrenia Palace Boutique Hotel otelimiz ile ilgili en uyguna rezervasyon yapmak, konaklama detaylarını görüntülemek ve daha fazlası firma.kktc.com üzerinden detaylıca incelenebilir.

Otelimiz; M.Ö. 10. yy. kurulmuş Girne (Kyrenia) şehrinin kalbinde, geçmişin tüm tozlarını günümüze taşıyan, zamanı Girne limanındaki en muhteşem ve güzel konak olma ayrıcalığına sahiptir. 

1889 senesinde inşa edilmiştir, 1976 senesinde hususi bir konaktan otele dönüştürülmüştür. Bir devre kapalı kaldıktan sonrasında yenilenerek, Haziran 2015 tarihinde hizmete açılmış bulunmaktadır. Antik taş yapı dokusu korunarak kırılgan bir halde restore edilen bu otel hem müşterileri bununla beraber ziyaretçileri için adeta geçmişe oluşturulan bir pencere olma niteliği taşımaktadır. 

11 adet Delux ve Suit odasında özenle seçilmiş ve olağan dışı antikalarla dekore edilmiş, kıymetli mobilyalar, avizeler, duvar saatleri, hatta birtakım yağlı boya tablolar ve eserleride bulunmaktadır. 

Bu antik taş duvarlarla örülü, büyüleyici ve sihirli atmosferde konaklarken kendinizi hem tarihin içinde, bununla beraber evinizde benzer biçimde hissedeceksiniz. 

Yüksek tavanlı, antika mobilyalı görkemli oda ve süitlerin yanı sıra, geleneksel menüsü ile antik avlu bahçesinde yer edinen restaurantımız aynı samimi hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. 
Tarihi Girne Kalesi’ninin  yanında,  denize 30 metre mesafede bulunan, alışveriş merkezine ve Girne Limanı’na  birkaç dakika adım atma mesafesinde bulunan otelimizde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Yorumlar
Firma Konumu
Sektörler
SEKTÖRLER
Sayfa 0.1507 saniyede oluşturuldu.