SİLVER FİRMA

Sofia Boutique Hotel

Atilla Sk No 7, Girne
Firma Bilgileri
Firma Adı Sofia Boutique Hotel
Telefon +90 0533 888 91 15-+90 392 815 21 32
Email info@hotelsofia.org
Website www.hotelsofia.org
Adres Atilla Sk No 7, Girne
İl / İlçe Girne / Girne / Girne (Merkez)
Yetkili Telefon 0533 888 91 15-+90 392 815 21 32
Sektör Kıbrıs Otelleri
Sosyal Medya
Firma Hakkında

Firma rehberi firma.kktc.com ile Sofia Boutique Hotel otelimiz ile ilgili rezervasyon bilgisi, konaklama durumu, otel fotoğrafları ve daha fazla detaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sizi Kuzey Kıbrıs'ın Kireniya şehrinin zamanı merkezinde, yenilenmiş olan Lux Hotel Sofia'yı ziyaret etmenizi bekliyoruz. 

Hotel Atilla caddesinde, eski limandan ve gözetleme kulesinden (halihazırda sanat salonu), Başmelek Mikail tapınağından (şimdi simgelerin müzesi), Girne kalesinden, 2-3 dakika adım atma mesafesinde sakin bir konumda, yerleştirilmiştir. 

Aynı zamanda da ana gezinme caddelere, mağazalara, kafelere ve restoranlara yakın olmaktadır. Antik yapısı tamamen korunmuş olup, antik duvarlar kendilerini gezen yolcu nesillerini hafızalarında yer etmiştir.Aynı zamnada  çağdaş iç mekanlar ise «Mutluluk Kuşu» efsanesi (mavi taş çömlek) temelinde oluşturulmuştur, o kuşun bir tanesi bir zamanlar burada bulunan Orta Çağ'ın eski bir hanının etekleri altında yuva yapmıştır. 

Otelin dekorasyon ve dizaynı , muhit dostu malzemeler kullanılarak dünyaca meşhur minik mimari formlar ustası tarafınca yapılmıştır. Seçeneğinize 3 tur oda sunuyoruz: Standart, Luxe & Deluxe. İç avluda geniş bir de havuz bulunmaktadır.

Yorumlar
Firma Konumu
Sektörler
SEKTÖRLER
Sayfa 0.1558 saniyede oluşturuldu.