SİLVER FİRMA

The Hideaway Club Hotel

Edremit, Girne
Firma Bilgileri
Firma Adı The Hideaway Club Hotel
Telefon +90 +90-542-855-0771 - +90-392-822-2621
Email info@hideawayclub.com
Website https://www.hideawayclub.com/index.html
Adres Edremit, Girne
İl / İlçe Girne / Girne / Edremit
Yetkili Telefon +90-542-855-0771 - +90-392-822-2621
Sektör Kıbrıs Otelleri
Sosyal Medya
Firma Hakkında

Firma rehberi firma.kktc.com ile The Hideaway Club Hotel otelimiz hakkındaki rezervasyon, konaklama, otel fotoğrafları ve daha fazla bilgiye hızlıca ulaşabilirsiniz.

Hideaway Club Hotel , Kuzey Kıbrıs'ın kabul edilen butik otelidir. Kıbrıs'ın en iyi otellerinden biri olarak gösterilmektedir. Girne kumsal beldesine üç mil uzaklıkta bulunan bu güzel yer, gezi acentelerinin kendilerinin kalmayı tercih etmiş olduğu yerdir. 

Çeşitli Süitve Club Odalardan oluşan harika bir halde işletilen otel , yaz sezonu boyunca çocuksuz bir dinlenme anlayışı uygulamaktadır. Havuz kenarındaki davetkar terasının çevresinde benzersiz, durgun ve huzurlu bir atmosfer sizleri beklemektedir.


Tüm Kuzey Kıbrıs otelleri arasında The Hideaway Club muhtemelen en iyi yer konuma sahip olmaktadır. Girne'nin dağ ve yakın eteklerinde ve tüm güzelliklerine de Kuzey Kıbrıs'a , otel muhteşem tarafınca kuşatmış bulunmaktadır.    

 St. Hilarion Kalesi ve mavi mutlaka çarpıcı Girne kendisinin görüşlerini yanı sıra kumsalve ışıltı vardır. Akdenizin ötesinde.


Hideaway Club Hotel , hem yönetimden aynı zamanda personelden harika yemekleri ve gayri resmi, itinalı hizmeti ile harika standartları ile övünmektedir. Her dilek bir gülümseme ile karşılanır ve hiç bir şey fazla sıkıntı değildir. Hideaway Club Hotel , her sene devasa yükseklikte  yine konuklara sahiptir.


Dünyanın her yerinden konukları ağırlıyor ve konukseverlik, dostluk, görkemli konaklama, harika yemekler ve harika hizmetin benzeri olmayan karışımını deneyimleyecek bir sonraki şahıs olacağınızı umuyoruz.

Yorumlar
Firma Konumu
Sektörler
SEKTÖRLER
Sayfa 0.1567 saniyede oluşturuldu.